Formy płatności

Wybór pomiędzy formami płatności może być ograniczony z uwagi na obowiązujące przepisy prawa.

W szczególności ograniczające wysokość dokonywanych wpłat lub wymagające identyfikacji składającego zlecenie płatnicze.


Płatność w Kryptowalucie

BitBay Pay jest licencjonowanym operatorem płatności kryptowalut, który umożliwia przyjmowanie wpłat w Bitcoinie lub w jednej z innych 9 popularnych kryptowalut z możliwym natychmiastowym przewalutowaniem na PLN, EUR, USD lub GBP.

BitBay Pay działając od 2016 roku codziennie obsługuje tysiące transakcji swoich partnerów. Odkryj proste, szybkie i bezpieczne płatności.

Więcej na temat bezpieczeństwa znajdziesz na stronie BitBay Pay


Przelew Bankowy

Przelew jest to standardowa wpłata na konto bankowe. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty. Standardowy przelew dociera do nas w czasie 12-48 godzin. Wpłaty dokonane na poczcie pojawiają się na koncie po upływie kilku dni.

 

Przelew Online

Przelew online to szybki, wygodny i całkowicie bezpieczny sposób płatności dla posiadaczy kont obsługujących płatności elektroniczne. Transakcje obsługiwane przez usługę internetową Przelewy24. Wszystkie informacje podawane w czasie dokonywania płatnośc są zakodowane i bezpieczne dzięki zastosowaniu protokołu SSL. Więcej na temat bezpieczeństwa znajdziesz na stronie www.przelewy24

 

Gotówka / Pobranie

Płatność gotówką przy odbiorze zamówienia lub za zamówwione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki bezpośrednio kurierowi.

 

 

Kryptowaluty

Dowiedz się czym są?

Bezpieczeństwo

Jak chronimy Twoje transakcje?

Wysyłka

Jak dostarczamy Twoje zakupy?